edoolutionRewolucja w branży szkoleniowej powoli się dokonuje. Zauważyli to nie tylko światowej sławy coach’owie ale i przedstawiciele tej dziedziny na polskim gruncie. Grzegorz Celeban, właściciel marki TheBlackHorse, specjalizującej się w dostarczaniu usług z zakresu szkoleniowego, postawił na rozwój tej dyscypliny i postanowił stworzyć platformę, która dostarczy zwykłym użytkownikom Internetu niezbędnej wiedzy potrzebnej do rozkręcenia własnego biznesu.

Tak też narodził się pomysł stworzenia platformy Edoolution, która w jednym miejscu zbiera szkoleniowców z całego globu. Okazało się, że pomysł Celebana ma swoich zwolenników, a coach’owie z całego świata chętnie dzielą się swoim doświadczeniem na owej platformie. W dzisiejszym artykule przedstawię korzyści jakie płyną z możliwości przystąpienia i rejestracji w Edoolution.

edoolutionSzkolenia światowej sławy coach’ów warte są obecnie nawet i tysiące dolarów za sesję. Dzięki bezpłatnej szansie zalogowania się do Edoolution możesz otrzymać tą wiedzę całkowicie za darmo. Każdy, rozpoczynając swój biznes, potrzebuje bowiem mentora, który wskaże odpowiednią ścieżkę działania. Edoolution zapewnia Ci dostęp do kwalifikacji ważnych osobistości z branży szkoleniowej, daje jakże istotną możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, a także pozwala na poznanie metod handlu stosowanych przez najważniejszych przedsiębiorców tego świata. Na platformie możesz korzystać zarówno z darmowych webinarów jak i szkoleń płatnych – wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości.

Edoolution to jednak coś więcej niż zwykła platforma, na której dostępne są webinary i szkolenia dotykające różnych zagadnień biznesu. Jest to przede wszystkim program partnerski podpięty pod firmę TheBlackHorse. Program partnerski, który umożliwia swoim użytkownikom pozyskanie realnej gotówki w zamian za działania promocyjne. Rejestrując się do programu każdy klient zyskuje dodatkowe benefity, a mianowicie pozyskuje prowizje z przyciągniętych konsumentów przez kolejne dwa lata. Wygląda to mniej więcej tak, że jeśli uda Ci się przekierować choć jedną osobę na platformę i dokona ona rejestracji na Edoolution, Ty jako osoba odpowiedzialna za ten proces otrzymujesz z tego tytułu prowizję przez kolejne dwa lata. Oczywiście nie wystarczy jednak samo zalogowanie się takiej osoby. Musisz dostarczać jej wiedzę i na bieżąco informować co dzieje się na platformie aby ona częściej i chętniej odwiedzała portal. Co więcej taka osoba powinna również sukcesywnie prowadzić kampanie mailingową na rzecz Edoolution. Jest to jednak jak najbardziej do zrobienia. Co więcej może przekonać Cię fakt, że okres prowizji ciągle się wydłuża ponieważ osoba, która prowadzi skuteczną kampanie również zdobywa nowych klientów.

Zatem czym prędzej zarejestruj się na platformę tutaj> i rozpocznij swoją kampanię, namawiając rodzinę, przyjaciół, znajomych do skorzystania z usług Edoolution, a przy okazji pozyskuj z tego tytułu prowizje. Jest to chyba jednej z łatwiejszych i przyjemniejszych sposób zarabiania jakie umożliwia Internet.

Edoolution to nowatorska forma pozyskiwania wiedzy od najlepszych, a przy okazji wzbogacenie się siedząc wygodnie w zaciszu własnego domu.

 

Baw sie dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

Pamiętaj o tym, że możesz otrzymać DARMOWĄ próbkę wiedzy!
Zajrzyj Tutaj>>>

wiedza

Podziel się