#14 Wskazówki Marketingowe – Zarządzanie czasem – Artur Wiktor

 Każdego dnia mamy do dyspozycji taką samą liczbę minut. Jednak nie każdy z nas nie traktuje ich z poszanowaniem. A to przecież najcenniejsze aktywo jakie mamy!

Kilka sposobów zarządzania czasem:
Metoda ALPEN>
Metoda GTD>
Metoda Pomidora>

Nic przecież nie zwróci Ci straconego czasu, nie da się go cofnąć ani w żaden sposób przywrócić. Dlatego warto czasem się zatrzymać i zastanowić w jaki sposób dysponujesz swoim czasem?

Zarządzanie czasem – Jak korzystasz z tej najważniejszej waluty jaką posiadasz?

zarządzanie czasemMoja wskazówka marketingowa brzmi – nigdy nie pozwalaj , aby marnować czas. Staraj się go wykorzystać najefektywniej jak tylko możesz. Nigdy nie pozwalaj sobie wmówić, że masz dużo czasu bo niestety to nie prawda. Czas zbyt szybko ucieka, a Ty zanim zdążysz się obejrzeć, będzie już za późno na jakiekolwiek kroki.
Dlatego staraj się planować każdy dzień. Oczywiście niemożliwe jest, aby planu trzymać się w 100%. Warto mieć jednak strategię działania.

Konkretna wskazówka marketingowa związana z czasem? Skorzystaj z zasady Pareto. Wykonuj 20% zadań priorytetowych, które dadzą Ci najwięcej efektów.

Jeśli masz swoje sposoby na zarządzanie czasem, podziel się nimi w komentarzu.

Jeśli uważasz, że zawarta tutaj wiedza, pomaga Ci w jakiś sposób to zostań subskrybentem mojego kanału (kliknij subscribe). Dzięki temu będziesz na bieżąco i w pierwszej kolejności otrzymasz informacje o nowych nagraniach wideo. Specjalnie dla subskrybentów kanału, przekazuję wiedzę, którą można wykorzystać od razu po jej poznaniu.

Subskrybuj kanał

 

Uśmiechnij się 🙂
https://arturwiktor.eu/o-arturze/
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się